Lepo pozdravljeni, dijaki!

Vsi že odštevamo dneve do ponedeljka, 2. septembra 2019, ko se bo začelo novo šolsko leto. Tudi letos se bomo na ta dan srečali ob 8. uri:

• dijaki vseh 1. letnikov se boste zbrali na šolskem dvorišču, kjer boste spoznali nove sošolce in razrednike;
  • dijaki višjih letnikov se boste zbrali v matičnih učilnicah, seznam bo izobešen na vhodnih vratih.

Prve tri ure boste skupaj z razredniki urejali vse potrebno za uspešen začetek šolskega leta, nato pa bomo nadaljevali s poukom po urniku do konca 5. šolske ure. Glede na takšen razpored dneva pričakujemo, da boste imeli s seboj copate, pisalo in beležko.

Malica bo na voljo po urniku za vse dijake, ki ste že oddali vlogo za šolsko prehrano, ostali pa prijavo oddajte čim prej v tajništvo šole. Prijavnico dobite pri prof. Karmen Štefanič oz. v tajništvu šole.

Knjižničarka pa bo organizirala tudi prevzem knjig iz učbeniškega sklada. Položnice boste prejeli v mesecu septembru.

Želimo vam, da prijetno izkoristite zadnje dneve dolgega vročega poletja, da boste pozitivno energijo usmerili v uspešno šolsko delo.

Ravnateljica:
Mojca Tomažin