JAVNO NAROČILO ZA IZVAJANJE ŠOLSKE PREHRANE

na Ekonomski in trgovski šoli Brežice

Povabilo k oddaji ponudbe in vsi obrazci so v priponki tega obvestila.

Naročnik bo obravnaval ponudbe, ki bodo prispele do naročnika do vključno 5. 10. 2020 do 12. ure. Odpiranje ponudb bo dne  5. 10. 2020 ob 13. uri.  Ponudniki bodo o izbiri obveščeni najkasneje do 7. 10. 2020.

Ogled razpoložljivih prostorov za izvajanje šolske prehrane pri naročniku  bo možen v dopoldanskem času po predhodni najavi pri koordinatorici šolske prehrane  Karmen Štefanič na el. naslov karmen.stefanic1@gmail.com.

Vsa dodatna pojasnila v zvezi s predmetnim razpisom lahko ponudniki dobijo pri koordinatorici šolske prehrane Karmen Štefanič preko elektronskega naslova karmen.stefanic1@gmail.com.

V Brežicah, 28. 8. 2020

Ravnateljica: Mojca Tomažin